Autorska Pracownia Projektowania Wnętrz MULTIFORMA prowadzona jest przez Beatę Kowalczyk, projektanta, artystę- plastyka.
Pracownia działa przede wszystkim na terenie województwa warmińsko- mazurskiego. Zajmuje się kompleksowym projektowaniem i aranżacją wnętrz głównie domów i mieszkań. Dzięki temu projektant może skupić się na doskonaleniu warsztatu
i zgłębianiu tematu w tym zakresie. Celem jego jest zadowolenie klientów dlatego dba, aby oferta firmy była zawsze w pełni profesjonalna, niepowtarzalna i dostosowana do potrzeb Inwestora.

Aranżacja wnętrza jest sposobem wyrażenia stylu życia
i osobowości mieszkających w nim osób. Aby stworzyć niepowtarzalny wygląd pomieszczenia, jego indywidualność i styl, ważne jest dostosowanie wszelkich detali wnętrza do potrzeb jego użytkowników, uwzględniając jego charakter i przeznaczenie.
Projekt wnętrza gwarantuje pełnię doznań estetycznych oraz funkcjonalność. Funkcja i piękno muszą się wzajemnie uzupełniać.

Multiforma kieruje swoją propozycję do osób ponad wszystko ceniących wygodę i walory estetyczne. Projektant wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Inwestora uwzględniając jego możliwości finansowe. Dbając o harmonijne połączenie tych wszystkich elementów, przywiązuje dużą wagę do detali dokładając starań aby projekty były wykonane zgodnie z dokumentacją.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą